Зробіть свій інтерєр довершеним Зробіть свій інтерєр довершеним

Римські і австрійські штори

Наше портфоліо – Римські й австрійські штори
Римські штори універсальні для різних вікон і приміщень різного призначення. Елегантно складаються гармошкою у вертикальному напрямку, римські штори займають небагато місця. Завдяки цьому ризик штори часто замовляють для кухні не тільки на вікна, але і на балконні двері. А в поєднанні з іншими видами штор або ламбрекеном виготовлені на замовлення римські штори можуть стати справжньою прикрасою інтер’єру будь-якої кімнати.

Подивіться, як цікаво виглядають різні види римських штор у виконанні нашої дизайн-студії для різних інтер’єрів, і Вам обов’язково захочеться замовити пошиття римських штор для свого будинку.

Елегантність драпірування австрійських штор широко використовується в оформленні на замовлення класичних і сучасних інтер’єрів. Залежно від підібраних тканин австрійська штора може здаватися легкою і елегантною або виглядати дуже розкішно і дорого. А прімененіe для австрійських штор підйомних механізмів робить їх використання дуже простим і зручним.

Австрійські штори, зшиті на замовлення для Вас нашими дизайнерами, додадуть ефектний вигляд будь-якому приміщенню Вашого будинку.